Współpraca

UJOT FM jest radiem internetowym Uniwersytetu Jagiellońskiego, tworzonym przez 132 studentów… ale nie tylko dla studentów. Poza najświeższymi informacjami z Krakowa, Polski i całego świata znajdziecie tutaj zatrzęsienie audycji autorskich, poświęconych zarówno zagadnieniom naukowym, jak i rozrywkowym, politycznym i sportowym.

Słuchajcie na www.ujot.fm oraz w aplikacji dla Androida.

 

 

 

Organizowany od dekady w Krakowie Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego. Przez wielu porównywany do Sundance Festival – największego wydarzenia tego typu na świecie. Krakowskie wydarzenie odwiedzają goście z całego świata. Prezentuje on najciekawsze produkcje danego roku, a ich twórcy mają szansę na najwyższe nagrody finansowe w tej części Europy.

Więcej o festiwalu przeczytacie na www.offcamera.pl

Nasze festiwalowe materiały znajdziecie tutaj.

 

 

 

 

All In UJ to działające od 2012 roku stowarzyszenie studentów, które zmienia studencką rzeczywistość Krakowa. Prowadzą działania w obszarze nauki, imprez, kultury i sportu. Odważne akcje promocyjne i oferta skierowana głównie do studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego to elementy wyróżniające All In UJ. Stowarzyszenie umożliwia także studentom korzystanie z atrakcyjnych cenowo ofert kulturalnych, imprezowych czy sportowych. Organizuje również spotkania z ciekawymi ludźmi w ramach cyklu Salon All In UJ.
Więcej na www.allinu.pl/allinuj Tutaj znajdziecie nasze materiały z Salonu All In UJ.

 

OSHEE jest liderem rynku napojów funkcjonalnych w Polsce. Inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Stawia na świetny produkt, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Więcej na www.oshee.eu   OSHEE od maja 2017 roku wspiera Sportowe Podsumowania Miesiąca Sportstacji. Zobacz je tutaj.

 

Krakowska Manufaktura Czekolady to wyjątkowe miejsce w samym sercu Krakowa, łączące w sobie  najlepsze tradycje czekoladowe z całej Galicji.Od niezapomnianego smaku lwowskich pralinek wytwarzanych wyłącznie ręcznie do legendarnej krakowskiej czekolady. W każdej czekoladowej pralince, kostce czekolady czy figurce zaklęty jest kawałek historii, która dzięki zachowanym recepturom i naszej pasji do czekolady pozwala na nowo przywołać wspomnienia sprzed lat.

Więcej na www.chocolate.krakow.pl

Zobacz tutaj nasz materiał o tym niezwykłym miejscu.