Ostatnia chwila na dostrzeżenie głębi!

Tylko do 7 kwietnia można nadsyłać zgłoszenia do ósmej edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia. Najlepsze zdjęcia wybierze profesjonalne jury. Na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody – kursy, albumy, vouchery, bony zniżkowe i wiele innych.

Każda para oczu widzi inaczej. Dlatego też konkurs adresowany jest do osób, które potrafią dostrzec coś ponad schematy, puste spojrzenia i ulice, uwiecznić ulotność chwil na fotografii oraz oddać piękno codzienności. Głębię swojego spojrzenia można pokazać w ramach trzech kategorii konkursowych:

  • Kategoria I: Postacie w migawce – human story: portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki.
  • Kategoria II: Dzieła codzienności – fotofelieton: wycinek rzeczywistości.
  • Kategoria III: Historie prawdziwe – mały fotoreportaż (3 fotografie).

Konkurs zakończy się wręczeniem nagród podczas uroczystego wernisażu, który odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18:00 w METAFORMA Cafe w Krakowie.

Fotografie wraz z wypełnioną przez uczestnika kartą zgłoszeniową należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl

Kartę zgłoszeniową i pełny regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.glebiaspojrzenia.com.pl

Organizatorem Konkursu jest Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ, a współorganizatorem Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ.

Post Author: admin