Zobacz galerię zdjęć z castingu!

28 listopada w studiu telewizyjnym Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego pojawiło się kilkadziesiąt osób. Powodem był casting do redakcji Przystanku Student. Odwiedzili nas studenci z wielu Instytutów UJ, nie tylko z naszego wydziału. Było inspirująco, a czasami nawet zaskakująco. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Wampiriada – bo każda kropla jest ważna!

Wampiriada po raz pierwszy odbyła się w 2000 roku na Politechnice Krakowskiej dzięki Przemysławowi Miłoniowi. Od tej pory odbywa się zwykle dwa razy do roku i jest organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów przy współpracy Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Podczas Wampiriady chętni mogą oddać krew, ale celem akcji jest także uświadomienie innych o tym jak […]

Dołącz do nas! Przyjdź na casting!

Przystanek Student ogłasza casting! Poszukujemy nowych osób do naszej redakcji. Jeśli chcecie rozwinąć swój warsztat dziennikarski, być dziennikarzem, operatorem albo montażystą to przyjdźcie. Poszukujemy również PR-owców. Casting odbędzie się w poniedziałek 28 listopada 2016 roku w sali 0.215 (studio tv) na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zapraszamy! 🙂  

Kim są fani seriali?

17 i 18 listopada 20116 roku na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się konferencja Seriale i Ich Fani. Otwierało ją wystąpienie dr Lisowskiej-Magdziarz. Jeśli je przegapiliście, macie teraz okazję zobaczyć wywiad i dowiedzieć się, jak podejść do seriali i fandomów od naukowej strony.  

Kiedy bohater przekracza barierę? O serialach i nie tylko…

Seriale to teraz temat na czasie nie tylko wśród studentów, ale również badaczy kultury. Jeśli wy również nie możecie się oderwać od ulubionej serii, obejrzyjcie naszą rozmowę z panią Anną Oborską z Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, a dowiecie się, dlaczego!