2 runda Samochodowych Mistrzostw Tychów 2017

Przygotowaliśmy materiał dla fanów motoryzacji! 🙂 9 kwietnia towarzyszyliśmy dziennikarce naszej redakcji – Angelice Gwieździe w jej pierwszym wyścigu. Samochodowe Mistrzostwa Tychów co roku przyciągają wielu pasjonatów rajdowych emocji. Nie mogliśmy przegapić takiego wydarzenia. Zapraszamy do oglądania 😉 Mamy dla Was również galerię zdjęć z rajdu, które wykonał Łukasz Zoń. .

Konrad Piasecki gościem Forum UJOTUM

5 kwietnia 2017 roku w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyło się drugie spotkanie z cyklu Forum UJOTUM. Tym razem gościem był znany dziennikarz radiowy i telewizyjny Konrad Piasecki. Spotkanie poprowadził Piotr Białczyk.  Naszą relację będziecie mogli obejrzeć już niedługo. Teraz mamy dla Was galerię zdjęć z tego wydarzenia. Zachęcamy również do obejrzenia zapisu wideo uostępnionego przez UJOT FM.

10. Gala Finałowa MediaTorów za nami

Sobotni wieczór 3 grudnia w Auditorium Maximum zgromadził tłumy. Powodem była 10. Gala Finałowa MediaTorów. To plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa z całej Polski nagradzają tych, których ich zdaniem warto naśladować. Nominowani i laureaci odznaczają się profesjonalizmem, rzetelnością i najwyższymi standardami. W tegorocznym głosowaniu udział wzięło ponad dziesięć tysięcy studentów z 22 uczelni, którzy mogli […]

Zobacz galerię zdjęć z castingu!

28 listopada w studiu telewizyjnym Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego pojawiło się kilkadziesiąt osób. Powodem był casting do redakcji Przystanku Student. Odwiedzili nas studenci z wielu Instytutów UJ, nie tylko z naszego wydziału. Było inspirująco, a czasami nawet zaskakująco. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.